English
Furkan Engineering had been running for the world's security since 1992
 
About Us | Career | +90 212 483 17 83 | Contact  

 
Main Page > Güvenlik Kameraları > LOREX Gece Görüşlü Güvenlik Kameraları > LOREX LR-CM19IR Lorex Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

 

 

LOREX LR-CM19IR Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

 
Lorex Gece Görüşlü Kameralar

Lorex LR-CM19IR Üst düzey performanslı gece görüşlü güvenlik kamerası 0 lüks aydınlık düzeyinde dahi net görüntü verir. Orjinal kablosu üzerinden kontrol edilebilen Onscreen Display Özelliği sayesinde her aydınlık düzeyinde ortama kolaylıkla uyum sağlar kameranızın performansından optimum düzeyde faydalanmanızı sağlar.
 • SONY Sensör
 • 800Tvline Çözünürlük
 • OSD (On Screen Display) Menü
 • 48X Infrared LED
 • 6mm Onboard Lens
 • 50 Metre Gece Görüş Menzili
 • 3DNR
 • IP67 Dış Ortam Koruma Sınıfı
 • Akıllı Aşırı Işık Kontrol Özelliği
 • 12V DC Besleme
 • 0 Lux Hassasiyet
 • Kablo Gizlemeli Montaj Ayağı
 

Zorlu dış ortam çalışma koşullarında sorunsuz çalışır

Lorex LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü yüksek çözünürlüklü kamera tamamen dış ortam şartlarında çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. IP67 Dış ortam koruma sınıfına sahip LR-CM19IR gece görüşlü güvenlik kamerası toz ve sıvılara karşı tam geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Çevre güvenliği için idealdir.

LOREX LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası uzun mesafe gösterime olanak sağlayan 6mm bütünleşik cctv lense sahiptir. Bu lens sayesinde site , bahçe vb. yerlerde çevre güvenliği kullanımı için idealdir.

Gece görüşlüdür.

LOREX LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası 48 adet 850nm gece görüş ledine sahiptir. Bu sayede 0 lüks aydınlık düzeyinde yani zifiri karanlıkta bile görüş sağlar. Gece görüş menzili yaklaşık 50 metre civarındadır.

Yüksek çözünürlüklüdür.

LOREX LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası 800 Tvline çözünürlüğünde görüntü sağlar. SONY firmansının en son ürettiği SONY Effio DSP görüntü işlemcisiyle renkler daha parlak , en ince detaylar daha net görüntülenir.

Kablo kirliliği yaşatmaz

LOREX LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası kablonun gizlendiği duvar montaj ayağına sahiptir. Bu sayede kameranın kablosu görüntü kirliliği oluşturmaz ve dışarıdan gelebilecek sabotaj ihtimallerini ortadan kaldırır.

OSD ( On Screen Display ) Menü

LOREX LR-CM19IR uzun menzil gece görüşlü güvenlik kamerası kablosu üzerinde bulunan joystick kumandası ile kameranıza özel fonksiyonları devreye alabilir devreden çıkarabilirsiniz.

Kameranızın parlaklık-renk-kontrast değerlerini OSD menü üzerinden değiştirebilirsiniz.

Mirror özelliği ile kamera görüntünüzü tersleyebilirsiniz. Bu sayede örneğin kameranız bir yola sağdan bakıyorsa , soldan bakıyor efekti verir.

Beyaz ışık ayarını otomatik veya manuel yapabilirsiniz.

ATR (Adaptive Tone Reproduction) , SONY Effio chipsetin sağladığı avantajlardan bir tanesidir. Yüksek aydınlık ve düşük aydınlık düzeylerinin bir arada bulunduğu çekimler esnasında düşük aydınlık düzeyinde duran kontrastı farklı nesnelerin daha belirgin gösterilebilmesine olanak sağlar. Bu sayede sundurma altı , balkon saçak altı oluşan gölgelerdeki nesneler daha iyi fark edilmektedir.

Kameranızın shutter hızını ayarlayabilirsiniz.

Kameranızın arka ışık kompanzasyonunu otomatik / manuel olarak ayarlayabilirsiniz. BLC ( Back Light Compensation ) Geleneksel kameralarda baktığınız nesnenin arkasından kuvvetli bir ışık kameranın üzerine düştüğünde nesne karanlık gözükür. BLC özelliğini otomatik olarak aktif etmeniz durumunda kamera kendisini nesneyi görecek şekilde otomatik olarak ayarlayacaktır.

2DNR ( 2D- noise reduction ) özelliği sayesinde düşük aydınlık düzeyinde oluşan resimdeki bozulmalar minimuma indirilmiştir. Bu sayede renkler düşük aydınlık düzeylerinde bile gerçek renkleri ile aynı görüntülenir.

 
Teknik Özellikler
Resim Elemanı : 1/3" SONY Effio CCD
İşlemci : NEXT Chip DSP
Çözünürlük : 800 Tvline
Hassasiyet : 0,5 Lux (IR Off) , 0 Lux (IR On)
S / N Oranı : > 48dB
Electronic Shutter : 1/60 (1/50) ( 1/10000 san.)
Gama : 0,45
İris Mod : AES
Beyaz Işık : ATW
Video Çıkışı : 1.0 V p-p kompozit 75 ohm
Lens : 6mm
BLC : Otomatik
AGC : Otomatik
Tarama : Interlace
IR LED : 48 Adet 850nm IR LED
Depolama Sıcaklığı : –30°C +60°C
Çalışma Sıcaklığı : –10°C +50°C
Güç Kaynağı : DC 12V
Çekilen Akım : IR ON : 480mA
IR OFF : 60mA
Ağırlık : 660gr (Montaj Ayağı Dahil)
 

 
Bookmark and Share
FURKAN ENGINEERING 2020
www.furkanmuhendislik.com.tr | info@furkanmuhendislik.com.tr